Stembureau - Indoor Line drempelhulp 2 cm
Zoekt u een drempelhulp met een goede hellingshoek en een breedte van 90 of 100 cm?
Kies dan voor de Indoor Line drempelhulp 2 cm. Deze is geschikt voor bijna alle toepassingen en heeft een stijgingspercentage van 10%.
De eigenschappen van de Indoor Line drempelhulp zijn:
- Een breedte van 90 of 100 cm, of precies op maat tot 4 meter
- Niet steil, waardoor deze drempelhulp ook geschikt is voor een trippelstoel en andere voertuigen met kleine wielen.
- een goede hellingshoek met een stijgingspercentage van 10%
- afloop tot bijna 0 mm
U kunt een gratis monster bestellen van dit product. U ontvangt dan een klein stukje drempelhulp waarmee u de kwaliteit en het materiaal van het product kunt beoordelen.
Inmeetinstructie
Heeft u hulp nodig bij het inmeten van de drempel? Vul dan het invulformulier inmeten drempelhulpen in.
Rechte zijvlakken
Door de rechte zijvlakken is het volledige oppervlak van de drempelhulp te gebruiken en kan een langere lengte eenvoudig worden bereikt door meerdere drempelhulpen naast elkaar te leggen.
Goede hellingshoek
De Basic Line drempelhulp is voorzien van een goede hellingshoek. Hierdoor is hij minder steil, en goed te berijden met een infuuswagen, rollator, rolstoel of scootmobiel
Maximale belasting
Heeft u een zware scootmobiel of wilt u met groot materieel de Basic Line drempelhulp berijden? Geen probleem! Deze drempelhulp is getest, en geschikt bevonden, voor een belasting van 2500 kg.
Montage
Mocht u de drempelhulp op de ondergrond willen bevestigen, dan is het mogelijk om dit te doen met Bostik Superfix kit of u kunt gebruik maken van dubbelzijdig tape. Deze vindt u in onze webshop onder het kopje Bevestigingsmaterialen.
Doordat de drempelhulp van rubber is, is deze goed te bewerken. Het is hierdoor mogelijk om gaatjes in de drempelhulp te boren en deze vervolgens vast te schroeven.
Positief, na de aanschaf van een eerste drempelhulp (tweedehands, prima staat) heb ik later nog 2 andere maten besteld. Alles tot volle tevredenheid. Ook de drempelhulp die buiten onder een afdak maar wel in contact met weersinvloeden ligt, voldoet perfect.
Wij hebben de samenwerking als zeer prettig ervaren. Aan ons verzoek (drempelhulpen) werd snel en naar tevredenheid voldaan.
We vonden het ook heel dienstverlenend dat de medewerker van Roege zelf langs de stemlocaties ging ter beoordeling of er drempelhulpen geplaatst moesten worden.

